Oniki

Video Blog

Play Video about ziya-kiziltan

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Oniki deneyimini, Oniki Kurucu Ortağı Ziya Kızıltan’dan dinleyelim! İşiniz ve kendiniz için maksimum faydayı edinebileceğiniz içeriklere ulaşmanız ve en doğru kişilerle tanışmanız için özel olarak tasarlanan Oniki’yi tanımak istiyorsanız bu video sizler için. Yapay zeka destekli yeni nesil etkinlik deneyimi Oniki’nin altını çizdiği en önemli başlıklardan biri de: verimlilik! Oniki bünyesinde gerçekleştirilen etkinliklerde; gerek online gerek fiziksel tarafta tüm katılımcıları için verimli geçmesi ve yeni ticari iş birlikteliklerine olanak tanıması amaçlanıyor.

Play Video about ridvan-mucahit-baykaldi

Prepshipping LLC Operation Manager Rıdvan Mücahit Baykaldı da konuşmacılar arasında yer aldı. Prepshipping olarak girişimcilere hangi noktalarda destek verdiklerini anlatan Rıdvan Mücahit Baykaldı, e-ticaret ve e-ihracatta dikkat edilmesi gereken noktaları aktardı.

Play Video about onur-demirel

Sky Accounting Country Manager Onur Demirel de konuşmacılar arasında yer aldı. Onur Demirel; Amerika’da şirket kurulumu, ödeme altyapıları, muhasebe hizmetleri ve çok daha fazlası için Sky Accounting’in sunduğu çözümleri aktardı.

Play Video about erhun-ocal

Uyumsoft Bulut Hizmetleri Genel Müdürü Erhun Öçal da konuşmacılar arasında yer aldı. Oniki’nin sıradışı konseptinin Uyumsoft’un yenilikçi bakış açısıyla örtüştüğünü dile getiren Öçal, e-ticaret sektöründe dijitalleşmenin öneminden bahsetti ve Uyumsoft Bulut Hizmetleri ile ilgili katılımcılara bilgiler aktardı.

Play Video about mehmet-erdemi

Exporgin COO Mehmet Erdemi de konuşmacılar arasında yer aldı. E-ticarette planlama ve araştırmanın önemine değinen Mehmet Erdemi, e-ticarette başarıyı yakalamak isteyenlere tavsiyelerde bulundu.

Play Video about kubilay-genckan

Alibaba.com Türkiye İş Geliştirme Müdürü Kubilay Gençkan da konuşmacılar arasında yer aldı. Alibaba.com olarak; üreticileri ve ihracata hazır olan KOBİ’leri hedeflediklerini dile getiren Gençkan, Türk ihracatçılarına olan güvenini dile getirdi.

Play Video about emrah-pamuk

Digital Exchange Co-Founder&CEO’su Emrah Pamuk da konuşmacılar arasında yer aldı. Türk markalarının dünyada yeterince iyi bilinmediğini vurgulayan Pamuk, Oniki’nin bu anlamda önemli olduğunu dile getirdi.

Play Video about anil-gokcen-korpinar

WorqCompany Kurucu Ortağı Anıl Gökçen Körpınar da konuşmacılar arasında yer aldı. Anıl Gökçen Körpınar, WorqCompany’i ve hizmetlerini aktardı.

Play Video about isa-korkmaz

Navlungo CEO&Co-Founder İsa Korkmaz da konuşmacılar arasında yer aldı. Navlungo olarak yurtdışına ticaret yapan firmaların en optimum seçeneklerle ürün gönderimi ve depolama yapmalarına çözüm ürettiklerini söyleyen İsa Korkmaz, Türkiye’de e-ihracatın gelişiminde önemli rol oynamaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Play Video about cenap-dogru

Papara’nın yenilikçi hizmetlerini aktaran Cenap Doğru, ödeme yöntemlerinin öneminden ve alternatif ödeme çözümlerinden bahsetti.

Play Video about utku-ayyarkin

Yapay zeka destekli yeni nesil etkinlik deneyimi Oniki’nin İstanbul’da gerçekleşen ilk etkinliği E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nda Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın da konuşmacılar arasında yer aldı. Yeni dünya düzeninde e-ticaret ve e-ihracat odaklı konuşmasını gerçekleştiren Ayyarkın, KOBİ’leri uluslararası platformlara taşıyabilecek yeni yollar inşa etmeyi hedeflediklerini ve bu nedenle Oniki’de olduklarını dile getirdi.

Videoyu oynat

Oniki Presentation konseptinde konuğumuz olan Girişimci Parkı Kurucu Ortakları Enes Yiğit ve Özgür Deveci, “Türkiye’de Globali Hedefleyen Bir Girişimci Olmak” ve “Girişimlerde Ekibin Önemi” konularında sunumlarını bizlerle paylaşıyor.

Videoyu oynat

Oniki Questions serimize ait videoda online satış yapan kişilere devlet tarafından sunulan teşvikleri İş Geliştirme ve Proje Danışmanı Enis Göçer ile ele alıyoruz.

Videoyu oynat

Oniki Chat konseptine ait bu bölümde WWB Marketplace Agency CEO’su Ahmet Yağlıcıoğlu ile Amazon’da satış yapmaya dair tüm merak edilenleri konuşuyoruz.

Heyecan verici etkinlikleri kaçırmayın!

Sınırlı katılıma sahip etkinlik duyurularından ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için hemen bültenimize abone olun.

Top


    ÖN BAŞVURU FORMU

    Etkinliğe katılmak için lütfen ön başvuru formunu doldurunuz.

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Üyelik Sözleşmesi'ni, Rıza Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.