Farkımız - Oniki
ytu logo white

En Başarılı Teknoloji Girişimlerinden Biri Seçildik!

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ta bir ARGE projesi olarak geliştirdiğimiz teknoloji ve deneyim odaklı yenilikçi konseptimiz ile; iş dünyasındaki sıklıkla yapılmakta olan konferans, kongre, zirve ve B2B toplantılarını, fiziksel ve online ortamda, ölçülebilir, verimli ve keyifli bir hale getiriyoruz.

Türkiye’nin en önemli Kuluçka Merkezlerine kabul edildik!

itü çekirdek
btm
albaraka garaj
TEB web logo

ZAMAN ZENGİNİ OLMAK

Bazen iş hayatında doğru bir kişi ile tanışmak için yüzlerce kilometre uçuyoruz, binlerce dolar harcıyoruz, fuarlara katılıyoruz. Onlarca akşam yemeği, onlarca öğle yemeği yiyoruz.

Tüm bunları doğru bir kişi veya bir firma ile tanışarak işimizi bir üst seviyeye taşımak için yapıyoruz.

Sektörünüze özel hazırlanmış, kalabalıktan ziyade kaliteye odaklanılmış, katılımcıların özenle belirlendiği etkinliklerimizde, yapay zeka destekli teknolojimiz ve benzersiz konseptimiz ile sizi, işinize ve size maksimum faydayı sağlayacak 12 kişi ile tanıştırıyoruz.

Üstelik bunu etkinliklerimize dilerseniz online dilerseniz fiziksel katılım sağlayarak yapabilme imkanı sunuyoruz.

Oniki olarak size para ile satın alamayacağınız;
En değerli şeyi vaad ediyoruz; ZAMAN

Amacımız çok net; Size şimdiye kadar katıldığınız en verimli ve en keyifli etkinlik deneyimini yaşatarak dünyayı değiştirebilmek .🙂

oniki farkimiz ziya kiziltan
oniki-galeri

Oniki Konsepti ile Tanışmanın Tam Zamanı

 • Sektörünüzde yükselmeyi, ürün veya hizmetlerinizi en doğru kişilerle buluşturmayı hedefliyorsanız,
 • İşinizi büyütürken bütçenizi ve zamanınızı en iyi şekilde yönetmek istiyorsanız,
 • Tüm bu beklentilere karşın katıldığınız etkinliklerde yeni ve doğru kişilerle tanışamayıp, size fayda sağlamaktan uzak sunumlara maruz kalıyorsanız,
 • Sektörünüzle alakalı çözümleri ararken vaat edilen ilgi ve deneyime sahip kişilerle tanışamıyorsanız,
 • Verimsiz ve faydasız etkinlikler için zaman ve nakit harcıyor, somut kazanç elde edemeden ve sıkılarak ayrılıyorsanız,

12 Doğru Kişi

Yapay zekanın gücü sayesinde etkinlikteki en doğru 12 kişi ile eşleşebilir, size ve işinize maksimum fayda sağlayacak görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca özel tanışma seanslarına katılarak işinizi ve çevrenizi büyütebilirsiniz.

 
oniki galeri
oniki-galeri

12 Güncel ve Verimli Dakika

İş dünyasındaki en güncel gelişmeleri ve en önemli başlıkları sektör profesyonellerinden dinleme şansını kaçırmayın. Maksimum 12 dakika ile sınırlandırılmış sunumlarla işinizi ve kendinizi geliştirecek bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Özel Tanışma Seansları

12 dakikalık güncel sunumun hemen ardından Oniki uygulaması tarafından yönlendirildiğiniz masaya giderek 6 dakika süren özel tanışma seansına katılabilir, sonrasında yine uygulama üzerinden bu görüşmeyi onaylayabilir ve puanlayabilirsiniz.

 
oniki-galeri
oniki-galeri

Hibrit Model Avantajları

 • Türkiye’nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun benzersiz Oniki konseptine dahil olabilirsiniz.
 • Hibrit modelin birleştirici avantajlarına sahip Oniki etkinliklerinde, güncel sunumları fiziksel katılımcılar arasında yer alarak konferans alanında ya da online katılımcı olarak canlı yayınlarla izleyebilirsiniz.
 • Online olarak katıldığınız takdirde fiziksel katılımcılar gibi en doğru 12 kişi ile eşleşebilir, özel tanışma seanslarını video görüşmeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

En İyi Sonuç için Oniki Mobil Uygulaması

 • Ekibimizin özel olarak tasarladığı Oniki mobil uygulaması sayesinde hem katılımcı hem sponsor olarak etkinlikten maksimum verim elde edebilirsiniz.
 • Katılımcı olarak ilk tanışma seansı öncesinde uygulamayı kullanarak tanıdıklarınızı işaretleyebilir, tanışma seansı sonrasında ise hem karşı tarafın tüm bilgilerine ulaşabilir hem de eşleşmeyi puanlayabilirsiniz.
 • Sponsor firma olarak uygulamamızı kullanarak etkinlikte görevlendirdiğiniz temsilci ekiplerinizin performanslarını ölçme ve değerlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.
oniki
Farkimiz 1

Ezber Bozan Etkinlik Tasarımı

Fiziksel etkinlik alanında özel olarak tasarlanan Oniki sahnesi, geri sayım özellikli LED ekranları ve etkili netwokinge odaklanarak numaralandırılmış masaları ile tüm ezberleri bozan, özgün bir etkinlik tasarımını keşfedebilirsiniz.

Networkinge Teşvik Eden Kahve Arası

Konferans girişinden her katılımcının hangi kategoride olduğunu göstermek üzere verilen özel renklerde yaka kartları ve ipleri alabilirsiniz.

Bu ‘renkli’ uygulama sayesinde kahve arasında pratik şekilde networkinge devam edebilir, salonda tanıştığınız 12 kişiden daha fazla sayıda kişi ve firma ile kolayca tanışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Farkimiz 2
Farkimiz 3

Tüm Katılımcılar için Hediye Çekleri

Fiziksel katılımcılara sunulan binlerce liralık ve online katılımcılara sunulan yüzlerce liralık hediye çeklerinden faydalanabilirsiniz.

12 Sürpriz Hediye Kazanma Şansı

Fiziksel etkinliklere katıldığınız takdirde her sunumun ardından sorulan sorulara, Oniki uygulaması üzerinden yanıt verebilir, özel tanışma seanslarına katılabilir ve stant ziyaretleri gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu aksiyonlarla birlikte puanlar toplayabilir, en çok puan toplayan 12 kişi arasına girerek etkinlik sonunda sahnede yer alan 12 sürpriz hediyeden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Farkimiz 4
10

Özel Etkinlik Sonu Eğlencesi

Etkinlik finalinde eğlenerek stres atabileceğiniz, DJ veya popstar performansı ile başlayan 30 dakikalık mini partiye katılabilirsiniz. Bu müzik ve eğlence dolu finalin tadını çıkarabilir ya da stant ziyaretlerine ve networkinge devam edebilirsiniz.

Heyecan verici etkinlikleri kaçırmayın!

Sınırlı katılıma sahip etkinlik duyurularından ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için hemen bültenimize abone olun.