• Sektörünüzde yükselmeyi, ürün veya hizmetlerinizi en doğru kişilerle buluşturmayı hedefliyorsanız,
  • İşinizi büyütürken bütçenizi ve zamanınızı en iyi şekilde yönetmek istiyorsanız,
  • Tüm bu beklentilere karşın katıldığınız etkinliklerde yeni ve doğru kişilerle tanışamayıp, size fayda sağlamaktan uzak sunumlara maruz kalıyorsanız,
  • Sektörünüzle alakalı çözümleri ararken vaat edilen ilgi ve deneyime sahip kişilerle tanışamıyorsanız,
  • Verimsiz ve faydasız etkinlikler için zaman ve nakit harcıyor, somut kazanç elde edemeden ve sıkılarak ayrılıyorsanız,

Oniki Konsepti ile Tanışmanın Zamanı

12
Doğru Kişi

Yapay zekanın gücü sayesinde etkinlikteki en doğru 12 kişi ile eşleşebilir, özel tanışma seanslarına katılabilir, işinizi ve çevrenizi büyütebilirsiniz.

12
Güncel ve Verimli Dakika

Yapay zekanın gücü sayesinde etkinlikteki en doğru 12 kişi ile eşleşebilir, özel tanışma seanslarına katılabilir, işinizi ve çevrenizi büyütebilirsiniz.

Özel
Tanışma Seansları

12 dakikalık güncel sunumun hemen ardından Oniki uygulaması tarafından yönlendirildiğiniz masaya giderek 6 dakika süren özel tanışma seansına katılabilir, sonrasında yine uygulama üzerinden bu görüşmeyi onaylayabilir ve puanlayabilirsiniz.

Hibrit Model
Avantajları

Türkiye'nin ya da dünyanın neresinde olursanız olun benzersiz Oniki konseptine dahil olabilirsiniz.

Hibrit modelin birleştirici avantajlarına sahip Oniki etkinliklerinde, güncel sunumları fiziksel katılımcılar arasında yer alarak konferans alanında ya da online katılımcı olarak canlı yayınlarla izleyebilirsiniz.

Online olarak katıldığınız takdirde fiziksel katılımcılar gibi en doğru 12 kişi ile eşleşebilir, özel tanışma seanslarını video görüşmeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

En İyi Sonuç için
Oniki Mobil Uygulaması

Ekibimizin özel olarak tasarladığı Oniki mobil uygulaması sayesinde hem katılımcı hem sponsor olarak etkinlikten maksimum verim elde edebilirsiniz.

Katılımcı olarak ilk tanışma seansı öncesinde uygulamayı kullanarak tanıdıklarınızı işaretleyebilir, tanışma seansı sonrasında ise hem karşı tarafın tüm bilgilerine ulaşabilir hem de eşleşmeyi puanlayabilirsiniz.

Sponsor firma olarak uygulamamızı kullanarak etkinlikte görevlendirdiğiniz temsilci ekiplerinizin performanslarını ölçme ve değerlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ezber Bozan
Etkinlik Tasarımı

Fiziksel etkinlik alanında özel olarak tasarlanan Oniki sahnesi, geri sayım özellikli LED ekranları ve etkili netwokinge odaklanarak numaralandırılmış masaları ile tüm ezberleri bozan, özgün bir etkinlik tasarımını keşfedebilirsiniz.

Networkinge Teşvik Eden
Kahve Arası

Konferans girişinden her katılımcının hangi kategoride olduğunu göstermek üzere verilen özel renklerde yaka kartları ve ipleri alabilirsiniz.

Bu ‘renkli’ uygulama sayesinde kahve arasında pratik şekilde networkinge devam edebilir, salonda tanıştığınız 12 kişiden daha fazla sayıda kişi ve firma ile kolayca tanışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Tüm Katılımcılar için
Hediye Çekleri

Fiziksel katılımcılara sunulan binlerce liralık ve online katılımcılara sunulan yüzlerce liralık hediye çeklerinden faydalanabilirsiniz.

12 Sürpriz Hediye
Kazanma Şansı

Fiziksel etkinliklere katıldığınız takdirde her sunumun ardından sorulan sorulara, Oniki uygulaması üzerinden yanıt verebilir, özel tanışma seanslarına katılabilir ve stant ziyaretleri gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu aksiyonlarla birlikte puanlar toplayabilir, en çok puan toplayan 12 kişi arasına girerek etkinlik sonunda sahnede yer alan 12 sürpriz hediyeden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Özel
Etkinlik Sonu Eğlencesi

Etkinlik finalinde eğlenerek stres atabileceğiniz, DJ veya popstar performansı ile başlayan 30 dakikalık mini partiye katılabilirsiniz. Bu müzik ve eğlence dolu finalin tadını çıkarabilir ya da stant ziyaretlerine ve networkinge devam edebilirsiniz.

Sektörün Kalbi
Bu
Etkinlikte Atacak