Sponsorluk - Oniki

Yeni müşterilere ve iş ortaklarına mı ihtiyacınız var?

Hedef kitlenizden uzak kalabalıkların olduğu etkinliklerde müşteriler aramak yerine,

Seçilmiş ve doğru kitlenin olduğu Oniki etkinliklerindeki yerinizi hemen almalısınız.

Oniki olarak düzenlediğimiz etkinliklere sponsorlarımızdan biri olarak katılabilir, en doğru müşteri adaylarına ve iş ortaklarına yorulmadan ulaşabilirsiniz.

Bakın Oniki’ye sponsor olan bazı markalarımız neler diyor? 👇

Fiziksel ve online olarak binlerce katılımcının yer alacağı farklı sektörlerdeki etkinlik ve konferanslarımızda sizler de bize katılın.

Sponsor 1

İş dünyasının kalbinin atacağı etkinliklerimiz, sponsorlar için benzersiz ayrıcalıklar sunuyor

Hayata geçireceğimiz yeni nesil, heyecan verici etkinliklerimiz ve sosyal medya platformları için oluşturduğumuz içerikler sayesinde farklı sektörlerdeki en iyi çözümleri üreten firmaları, bu çözümlere ihtiyaç duyan KOBİ, marka ve girişimler ile bir araya getiriyoruz.

Yanlış Etkinliklerle Zaman Kaybetmeye Son

Katılımcıların az sayıda ve ilgisiz olduğu salonlarda yer alarak hem zaman hem para kaybetmeye Oniki ile son verebilirsiniz.

Çözümlerinizi yanlış kitlelere ve hızla boşalan salonlara anlattığınız, stant ziyaretlerinin ve marka görünürlüğünün yetersiz kaldığı verimsiz etkinliklere, yenilikçi Oniki konsepti ile tamamen veda edebilirsiniz.

 
Sponsor 2
Sponsor 3

Hedef Kitleye Ulaşmanın En Kolay Yolu

Binlerce ön başvuru arasından potansiyeli en yüksek katılımcıların belirlendiği fiziksel etkinlik ve dünyanın her yerinden yüzlerce kişinin katılacağı online etkinlik sayesinde hedef kitlenize zahmetsizce ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yalnızca mevcut etkinlikler ile değil, potansiyeli yüksek illere ilişkin analizlerimiz doğrultusunda yaklaşan etkinliklerle de tüm Türkiye’ye erişebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Potansiyel Müşteriler ve Öncü Firmalar Bir Arada

Etkinliklerde yer alarak sadece potansiyel müşterilerinize değil, doğru iş birliktelikleri yapabileceğiniz yeni kurumlara da ulaşabilirsiniz. Böylece çözümlerinizin tanıtımını ve ihtiyacınız olan çözümlerin keşfini eş zamanlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsor 4

Bize Ulaşın!

Var olan etkinliklerimize sponsor olmak ya da birlikte yeni etkinlikler düzenlemek için bize ulaşın.

mobile-header-alani

Sponsorluk Teklifi

Teklif detayları e-posta adresinize gönderilecektir.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.