Gizlilik Politikası

12Dakika HİZMETİNE İLİŞKİN KULLANIM KOŞULLARI
12Dakika hizmetlerini kullanmaya başlamadan önce lütfen bu Kullanım Koşulları’nı dikkatli bir şekilde okuyunuz. 12Dakika hizmetlerini kullanarak veya 12Dakika’Da bir hesap oluşturarak bu kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu sayfada yer alan bilgiler, hukuki bir anlaşma niteliğindedir. Öncelikle bu kullanım koşulları sözleşmesinde yer alan ifadeleri açıklayarak başlayacağız.

12Dakika (Yalnızca ‘’hizmet’’; veya ‘’hizmet sağlayıcı’’ olarak da anılabilir), www.12dakika.com ve URL’si üzerinden hizmet veren, iş odaklı dijital tanışma platformudur. 12Dakika, 12Dakika ürününün sahibi ve işletmecisidir. Söz konusu şirketin çalışanları, sözleşmeli çalışanları, anlaşmalı tarafları ve temsilcileri 12Dakika Ekibi olarak anılır. Bu hizmetin yararlanıcısı ya da yararlanıcı olan bir organizasyon veya kişinin temsilcisi olarak, siz bu anlaşmayı kabul etmiş olan ‘Müşteri’ olarak anılırsınız.
Bu kullanım sözleşmesi (anti-spam politikası ve gizlilik politikası ile bilgi bankasında yer alan bilgiler ile birlikte) 12Dakika’da kayıtlı bir hesabı olan Müşteri olarak, 12Dakika’yı hangi kurallar ve koşullar altında kullanabileceğinizi belirler. Bu kullanım koşulları hakkında sorularınız olması halinde, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

1. Genel Kurallar
1.1 Aşağıdaki kurallara uyacağınızı kabul ettiğiniz varsayılır:
• Spam e-posta gönderimi yapmak hukuken yasaklanmıştır ve 12Dakika kullanım koşullarına da aykırıdır. E-posta pazarlama izinli bir pazarlama yöntemidir; dolayısıyla, e-posta gönderilen alıcıların e-posta iletişim bilgileri izinli yöntemlerle edinilmiş olmalıdır. Gönderilen bir e-posta, (A) çok sayıda başka alıcıya daha hitap ediyorsa ve bu durumda bir alıcının kimliği e-posta içeriğinden bağımsız, ilgisiz hale geliyorsa; ve (B) alıcı doğrulanabilir biçimde, açıkça ve bilinçli olarak e-posta iletişim bilgisini sağlamamışsa, spam özelliği taşır.
• Satın alınmış, kiralanmış veya üçüncü-taraf kişi veya organizasyonlardan temin edilmiş e-posta iletişim bilgilerine e-posta göndermek kullanım koşullarına aykırıdır.
• Yapılan bir kampanya gönderimi, %15’ten fazla bounce (hatalı, eksik veya var olmayan e-posta adresi) puanı alırsa, 12Dakika hesabınızı tek taraflı olarak dondurma hakkına sahiptir. Durumun herhangi bir şekilde tekrarlanması halinde, 12Dakika ücret iadesi yapmadan hesabınızı kapatma hakkına sahiptir.
• Zararlı içerik olduğu alıcı sunucular, alıcı kişiler veya 12Dakika tarafından raporlanan ve/veya tespit edilen kampanya gönderimleri gerçekleştiren hesaplar, 12Dakika tarafından uyarılmaksızın ve ücret iadesi yapılmadan kapatılır. Zararlı içerik; dolandırıcılık amacı taşıyan, yanıltıcı hedef sayfalara (landing page) yönlendirme barındıran, virüs / solucan (warm) / zararlı yazılım (malware) içeren, pornografi, kumar bağlantılı veya diğer yasadışı işlemlere ait dosya, görsel, bağlantı ya da yazı içeren kampanya anlamına gelmektedir.
• 12Dakika kullanıcısı olarak yüklediğiniz kişi listelerinden, kişi listelerinin içeriğinden ve kişilerin izinli olup, olmamasından doğabilecek herhangi bir sorundan 12Dakika sorumlu değildir. Kişi listelerinizin spam politikalarına uygun olması ve izinli olması konusundaki bilgelere buradan (Anti-Spam politikası linki eklenecek) ulaşabilirsiniz.

1.2 Hangi durumlara izin vermiyoruz?:
• İnternetten para kazanmaya yönelik birden fazla web sitesine yönlendirme yaparak listenizdeki kişilere reklam içeriği göndermek. (affiliate marketing)
• Daha önce izin/onay almadığınız e-posta adreslerine gönderim yapmak veya bu kişilere affiliate marketing içeriği olan bir link paylaşmak.
• Zengin olmayı vaat eden, kolay para kazanma, evden çalışarak para kazanma gibi içerikler paylaşmak. (affiliate marketing)
• Siyasi içerik, kripto para (bitcoin v.b.) konularıyla ilgili içerik paylaşmak.

2. Hesap Kuralları
2.1 12 dakika ürününü kullanabilmek için;
• 18 yaşını doldurmuş olmanız,
• Kaydolma sürecinin eksiksiz tamamlamanız,
• Bu kullanım koşullarını kabul etmeniz,
• Doğru, geçerli ve tam bilgi sağlamanız gerekmektedir.
2.2 12Dakika’yı kullanarak, yukarıda sıralanmış olan kriterlerin tamamını sağladığınızı kabul ve beyan etmiş olursunuz. 12Dakika dilediği zaman bu kriterlerde değişiklik yapma ve bu kriterlere dayanarak hizmet vermeme hakkını saklı tutar.

3. Kullanım Koşullarının Geçerlilik Kapsamı
3.1 Bu kullanım koşulları, 12Dakika’ya kaydolmanızdan hesabınızın tamamen silinmesine kadar geçerlidir. Eğer 12Dakika’ya bir organizasyon ya da kişi adına kaydoluyorsanız, bu organizasyon veya kişi adına kullanım koşullarını onayladığınızı kabul ve beyan etmiş olursunuz.
4. Bir Hesabın Kapatılması
4.1 Tarafınız veya 12 dakika bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda, karşı tarafa ihbarda bulunarak sona erdirebilir. 12Dakika, size vermiş olduğu hizmeti herhangi bir zamanda sebep belirterek veya belirtmeyerek sona erdirebilir. Eğer hizmet herhangi bir sebep belirtilmeden kapatılmışsa, önceden rayici belirlenmiş olan planınızın kalan kullanım hakları dahilinde ödemeniz iade edilecektir. Bu ödeme iadesi, aylık planlar için kalan kullanım günü, yıllık kredili planlar için kalan kullanım kredisi dikkate alınarak gerçekleşecektir. Bu kullanım koşullarının herhangi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda hesabınız kapatıldıysa, 12Dakika tarafından ücret iadesi yapılmayacaktır. Hesabınızın kapatılması durumunda, hesabınıza ait tüm veriler, sisteme aktarmış olduğunuz e-posta adresleri de dahil olmak üzere 12Dakika veri tabanından kaldırılacaktır.
4.2 Aktif sözleşmesi bulunmayan *(12Dakika ile çalışmayı bırakmış)* ücretli hesapların verileri 3 ay sonra Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği sistemden tamamen silinmektedir. Bunun yanı sıra 3 ay boyunca hesabına giriş yapmamış ücretsiz hesapların verileri de KVKK gereği sistemden tamamen silinmektedir.

5. Hesap ve Şifre
5.1 Hesabınıza erişim sağladığınız e-posta adresi, hesap ismi ve şifrenin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuzdur. Ayrıca, kullanmaya yetkili olsanız da olmasanız da, erişebildiğiniz tüm hesaplar için de bu bilgilerin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuzdur. Kullanıma yetkisi olmamasına rağmen, sizden başka bir kişinin hesabınıza erişmesi halinde bizi vakit kaybetmeksizin bilgilendirmeniz gerekmektedir.
5.2 Çalınmış veya ele geçirilmiş (hacked) hesaplar nedeniyle 12Dakika sorumlu değildir. 12Dakika, hiçbir müşterisinin şifresini güvenlik sebebiyle göremez ve yine güvenlik gerekçesiyle yalnızca şifre sıfırlama işlemi gerçekleştirmenizi sağlayabilir.
6. Verilerin Saklanması
6.1 Aktif paketi bulunmayan müşteri hesaplarına ait veriler en fazla 1 yıl saklanmaktadır. Ek veri saklama süresi almak isteyen kullanıcılara ek ücret karşılığı ekstra yıl hakkı verilmektedir.
7. Hesaplarla ilgili Anlaşmazlıklar
7.1 12Dakika, hiçbir müşterisinin içerisinde bulunduğu organizasyonun iç işlerini ve hiçbir müşterisinin kişisel ilişkileri bilemez; dolayısıyla bir hesabın kime ait olduğu konusunda hüküm koyamaz. Hiçbir kişi, kendisine ait olmayan bir e-posta adresiyle açılmış hesaba erişim sağlamak amacıyla 12Dakika’dan bilgi ve erişim talep edemez. Hesaplarla ilgili anlaşmazlık durumlarında, erişim ve/veya bilgi talep eden kişilerin, bu ihtilafı hesabı oluşturmuş olan taraf ile çözüme kavuşturması gerekir.
7.2 12Dakika, bir hesabın kime ait olduğu konusunda öncelikli olarak hesabı oluşturmuş olan e-posta adresini, ardından e-posta içeriklerinde yer alan organizasyon ve/veya kişi bilgilerini, son olaraksa hesap bilgilerinde sağlanmış olan iletişim bilgilerini dikkate alır.
8. Ödemeler
12Dakika ön ödemeli olarak çalışan bir hizmet sağlayıcıdır. Herhangi bir hizmetin alınabilmesi için, öncelikli olarak açıkça beyan edilen veya müşteriye özel şekilde sunulmuş teklifte yer alan ücretin ödenmesi gerekmektedir.
8.1 Aylık Planlar;
• Aylık planlar için ücretlendirmeler 12Dakika’ya ait web-sitelerinde açıkça duyurulur ve yer alır. Bu ücretlendirmeler ve plan kapsamları 12Dakika tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Aylık planlar için ödemeler bir aylık dönem için yapılır.
• Plan kullanım süresi dolduğunda, yenileme ödemesi bir önceki ayla aynı koşulları içerecek şekilde, aynı ücretlendirme ile otomatik olarak oluşturulur. Bu süre içerisinde web-sitesinde yer alan plan ve ücretlendirmeler değişmiş olsa dahi, yenileme ödemesinin aktif olduğu süre içerisinde ödeme yapma kaydıyla, müşteriler bir önceki ay satın aldıkları plan ile devam etme hakkında sahiptirler. Yenileme ödemesi için tanınan süre üç (3) gündür. Dördüncü gün itibariyle yenileme ödemesi kaldırılır. Bu sürenin ardından yeni bir plan satın alınmak istenirse, güncel plan ve ücretlendirmeler geçerli olacaktır. Yenileme yapıldığında, sözleşme başlangıç tarihi dikkate alınarak sözleşme güncellenir.
• Aylık planlar satın alındığında, bir sonraki kullanım dönemi için ödeme yapılması zorunlu değildir; dolayısıyla müşteriler diledikleri zaman 12Dakika hizmetinden yararlanmayı bırakabilir. Bu kapsamda, müşteriler her kullanım döneminin ardından, önceden rayici belirlenmiş ücreti ödeyerek farklı bir plana geçiş yapma hakkında da sahiptir.
• Ön ödemeli sistemin sonucu olarak limit aşımı söz konusu değildir; ancak, müşteriler kullanım ihtiyaçlarının değişmesi durumunda, aktif kullanım süreleri dolmadan 12Dakika Ekibi ile iletişime geçerek plan değişikliği talep edebilir. Aktif sözleşme dönemi içerisinde yapılacak değişikliklere, ancak üst paketlere geçiş yapılmak istenmesi halinde izin verilir. Bu durumlarda, plan değişikliği nedeniyle oluşacak olan fiyat farkı, sözleşme dönemi içerisinde kalan günler üzerinden hesaplama yapılarak tespit edilir. Plan değişikliği, fiyat farkı ödemesinin tamamlanmasının ardından gerçekleştirilir.
8.2 Gönderdiğin Kadar Öde (Yıllık Kredili) Planlar
• Aylık planlar dışında, bir yıl içerisinde düzensiz olarak gönderim gerçekleştirmek için müşteriler yıllık kredili planları tercih edebilir. Konu hakkında detaylar web-sitesinde ücretlendirme ve planlar sayfasında yer alır. Gönderdiğin kadar öde (yıllık kredili) planlar dahilinde satın alınan krediler bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yılın sonunda kalan kredi olması durumunda, bunlar yenileme yapılsa dahi silinecektir.
• Yıllık kredili planlar dahilinde, müşteriler diledikleri zaman ek kredi satın alabilirler.
9. 12Dakika Verify ile E-posta Doğrulama Hizmeti
9.1 12 dakika, 12 dakika Verify isimli ürünü ile sağladığı e-posta doğrulama hizmeti için %100 doğru sonuçlar taahhüt etmez. Ek olarak, doğrulama işlemi uygulanan listelerde, soft bounce (geçici nedenlerle teknik olarak ulaşılması mümkün olmayan) e-posta adresleri temizlenmez. Bunun nedeni, soft bounce adreslerin geçici neden ortadan kalktığında ulaşılabilir hale gelebilecek olmasıdır.
9.2 E-posta doğrulama işleminin ardından 12Dakika hizmetlerinden yararlanmak istenmesi halinde, müşterinin doğrulama yapılmadan önceki listesindeki toplam bounce adres oranı %45’i geçmemelidir. Bu oranın üzerinde bounce adresi içeren listelere e-posta doğrulama işlemi uygulansa dahi, bu seviyede bounce adresi, bir listenin izinli olarak elde edilmediğine işaret ettiği için, 12Dakika müşteriye hizmet vermeyi reddeder.
9.3 12Dakika Ekibi, izinli pazarlama kuralları dahilinde temin edilmediğinden şüphelenilen listeler için müşteriye hizmet vermeyi reddetme hakkında sahiptir.
10. Kişi Listesi Silme İzni
Öncelikle bu durum sadece gönderim yapılmış toplu listeler için geçerli olduğunun altını çizelim.
10.1 Eğer bir kişiye e-posta göndermeyi durdurmak istiyorsanız o kişiyi “üyelik iptal” olarak işaretleyebilir ve bu kişi yerine başka bir adres ekleyebilirsiniz. Bu sayede kazara bu kişiyi yeniden yükleyip aktif etme olasılığının önüne geçmiş olursunuz. Merak etmeyin üyelik iptal, hard bounce ve spam şikâyet eden kişiler toplam liste sayınıza zaten dahil olmazlar.
10.2 Anti-spam kanunları uyarınca kişi listesi silip, gönderim yapılmış listeyi komple yenileyerek gönderim yapmak izinli gönderim ilkesinin doğasına aykırı bir işlemdir ve spam gönderim yapan kötü niyetli kişilerin uyguladığı bir yöntemdir. E-posta pazarlama temeli doğrudan kişiyle-marka arasında izin esasına dayalı bir ilişkidir. Bu sistemin içerisinde sizin gönderim yaptığınız kişilerin bilgileri, kayıtları ve geçmişi vardır. Bu kapsamda sileceğiniz her data ileride kişinin geçmiş kayıtlarıyla ilgili bir sorgulaması durumunda sizin karşınıza çıkabilir. Bu durumda o kişinin kayıtları sizde saklı olmalıdır.
Bu sebepten dolayı toplu kişi listesi silme işlemine direkt olarak izin verilmemektedir. Ancak siz yine de gönderim yapılmış bir listeyi silmek isterseniz silme nedeniniz ile birlikte 12Dakika ekibi ile iletişime geçerseniz. Sizlere mutlaka yardımcı olacağız.

11. Kredi Kartları
11.1 Müşterilerin aylık planlar için taahhütlü ve düzenli ödeme yapmak istemesi halinde, otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekir. Bunun için geçerli bir kredi kartına ait doğru bilgilerin 12Dakika’ya sağlanması ve aylık düzenli ödeme alınabilmesi için açık ve yazılı beyan verilmesi gerekir. Bu beyan e-posta yoluyla 12Dakika Ekibi’ne ait ‘12dakika.com‘ uzantılı e-posta adreslerine gönderilecek olan mesajlar yoluyla da yapılabilir. Müşteriler otomatik ödeme talimatını kendi bankaları aracılığıyla, 12Dakika’ya ait güncel banka bilgilerini ileterek de gerçekleştirebilirler. Kredi kartıyla ilgili bir sorundan dolayı (bakiye yetersizliği, kartın geçerlilik süresinin dolması vb.) ödeme alınmamasından müşteri sorumludur. Bu nedenle kart takibini yaparak, gerekli durumlarda kart bilgisi değişikliğini sağlamak da müşterinin sorumluluğundadır.
11.2 Otomatik ödeme talimatı verilen kredi kartını kullanan kişi, bu kredi kartını kullanmaya yetkili olduğunu ve bu kredi kartından alınacak ödemelerin reddedilmeyeceğini kabul ve beyan etmiş olur.
11.3 12 dakika, kredi kartından ödemenin tahsil edilememesi halinde müşteri ile sistemde kayıtlı e-posta ya da telefon iletişim bilgisi üzerinden iletişime geçecektir. Bu durumda ödeme alınana kadar müşteriye ait hesap dondurulacaktır.
12. Ödeme İadeleri
12.1 Bu kullanım koşulları içerisinde sayılan sebepler dışında bir nedenle hesabınızın kapatılması ve size hizmet verilmesinin kesilmesi halinde, 12 dakika ödeme yapmış olduğunuz son ve aktif plan için ödemenizi iade edecektir. Bunun dışında herhangi bir sebeple 12Dakika’dan ödeme iadesi talep edilemez.
12.2 Kullanım Koşulları’na aykırı kullanımlar sebebiyle kapatılan hesapların ödeme iadesi yapılmayacaktır.
13. Ek Hizmetlere Ait Ödemeler
13.1 12Dakika aylık ve yıllık kredili planlar dışında da hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler, özellikleri, kapsamları ve ücretlendirmeleri herhangi bir zamanda 12 dakika tarafından değiştirilebilir. Değişiklikler web-sitesi üzerinde güncellenir. Gönderim planlarında olduğu gibi, 12Dakika ek hizmetler için de ön ödemeli sistem dahilinde hizmet sağlamaktadır. Ek hizmetlerin kullanımı esnasında bu kullanım koşullarında yer alan kurallardan birinin ihlal edilmesi halinde, 12Dakika hesabınızı dondurabilir veya kapatabilir.
14. Haklar
14.1 12 dakika’ya Ait Mülkiyet Hakları;
Müşteriler, 12 dakika’nın sahip olduğu web-sitesi ve yazılımlar aracılığıyla elinde bulundurduğu mülkiyet haklarına (bunlar patent, marka, hizmet markası, iş sırları ve telif haklarını içerir) saygı duymalıdır. Mülkiyet hakkının 12 dakika’ya ait olduğu tüm marka, patent, ürün, yazılım ve telif hakları, yalnızca 12Dakika LTD. ŞTİ.’nin bilgisi ve izin verilen kurallar ve koşular dahilinde kullanılabilir.
14.2 Müşteriye Ait Mülkiyet Hakları;
Müşteriler, e-postalarında kullandıkları tüm materyalleri kullanmaya yetkili olduklarını veya bu materyallerin sahibi olduklarını kabul ve beyan ederler. 12Dakika, müşterisinin mülkiyet hakkını koruduğu materyalleri ancak bu kullanım koşullarında yer aldığı şekliyle kullanabilir.
15. E-posta Kampanya İçeriklerini İzleme Hakkı
15.1 12Dakika, müşterisinin hazırlamış ve/veya göndermiş olduğu kampanya içeriklerini inceleyebilir, izleyebilir, kopyalayabilir ve sorunları önlemek ve faydalı algoritmalar oluşturabilmek amacıyla kendi şirketi içerisinde dağıtabilir. Bu izleme hakkına dayanarak, 12Dakika kullanım koşullarını ihlal ettiğini tespit ettiği müşterilerine ait hesapları dondurabilir veya kapatabilir.
16. Müşteri Listelerine Erişim Hakkı
16.1 12Dakika, müşterilerinin kendi sistemine aktarmış olduğu e-posta iletişim bilgilerini hiçbir üçüncü tarafla paylaşmayacağını beyan eder. Güvenlik gerekçesiyle, 12Dakika Ekibi’nin müşteri hesabında bulunan listelere erişimi kısıtlanmıştır. Yalnızca gerekli hallerde, müşterinin açık ve e-posta aracılığıyla ulaştıracağı yazılı onayı doğrultusunda, 12Dakika Ekibi müşteri listelerine kısıtlı süreli erişim sağlayabilir. Bu süre içerisinde 12Dakika Ekibi müşterilerine ait listeleri üçüncü taraflarla paylaşmak için kullanamaz.
17. Kullanım Koşullarında Değişiklik Yapılması
17.1 Bu kullanım koşullarını 12Dakika herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Bir değişiklik yapılması halinde, güncellenmiş kullanım koşulları 12Dakika’ya ait web-sitelerine eklenir ve değişikliğe ait ihbar 12Dakika’ya sağlamış olduğunuz güncel e-posta adresinize yapılır. Hesabınızı değişikliği takip eden on (10) iş günü içerisinde kapatmamanız halinde, kullanım koşullarındaki değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılır. 12Dakika, web-sitesini, hizmetlerini veya hizmetlerine ait özellikleri dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.
18. İhlaller
18.1 Eğer bu kullanım koşullarının herhangi bir 12Dakika müşterisi tarafından ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek bu durumu ihbar ediniz.
18.2 Eğer bir 12Dakika müşterisi tarafından, 12Dakika sistemi kullanılarak gönderilmiş spam bir e-posta aldıysanız, lütfen 12Dakika Ekibi ile iletişime geçerek bu durumu ihbar ediniz.
18.3 Eğer bir 12Dakika müşterisinin telif haklarınızı ihlal eden materyaller kullandığını düşünüyorsanız, lütfen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek bu durumu ihbar ediniz.
(Bir e-postanın 12Dakika sistemi kullanılarak gönderilip gönderilmediğini anlamanın en iyi yolu, her e-postanın alt kısmında yer alan 12Dakika logosunun bulunduğundan emin olmaktır. Ancak ihbarlar incelenirken, 12Dakika Ekibi sistemsel incelemeler yürüterek bir e-postanın 12Dakika IP’leri ve sistemi kullanılarak gönderilip gönderilmediğini teyit eder.)
19. Bant Genişliği / Throttling
19.1 12Dakika’ya ait bank genişliğini (bandwidth) yalnızca 12Dakika sistemi üzerinden e-posta pazarlama gerçekleştirirken kullanabilirsiniz. 12Dakika, görsel ve veri depolama hizmetlerini yalnızca bu amaçla sağlar. Bu nedenle, farklı amaçlarla 12Dakika sisteminde görsel ve veri depolanamaz.
20. Kanunlara Uyum
20.1 12Dakika müşterisi olduğunuzda, hizmet kullanımlarınızın tüm geçerli hukuk kuralları ve ilgili düzenlemelerle uyumlu olacağını kabul ve beyan edersiniz. Kullanımlarınızın kanun ve ilgili düzenlemelerle uyumlu olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir.
20.2 12Dakika Hizmetlerini yasadışı herhangi bir işlem veya eylem için kullanamazsınız.
21. Sorumluluklar
21.1 Sorumluluğun Sınırlandırılması;
Kanunlar ve ilgili düzenlemeler dahilinde, 12Dakika hizmetlerinin ve web-sitesinin kullanımı sırasında sizden kaynaklanmış tüm kayıplar ve ihlaller nedeniyle tüm sorumluluğu kabul etmeniz gerekir. 12Dakika İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ. ve 12Dakika Ekibi, hiçbir dolaylı, cezai, özel veya kazai hasar nedeniyle, hiçbir koşul altında, ihmal veya hasar oluşma ihtimaline dair uyarılmış olunması halinde dahi, sorumlu tutulamaz. 12Dakika İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ. ve 12Dakika Ekibi’nin sorumluluğu, müşterinin son olarak satın almış olduğu ve hala geçerli olan hizmet için ödenen bedelden fazlası olamaz.
21.2 Garantiler;
Kanunlar ve ilgili düzenlemeler dahilinde, 12Dakika tüm hizmetlerini ve hizmetler dahilinde sunduğu materyallerin tümünü müşterinin ulaşabildiği haliyle ve web-sitesinde beyan edilmiş şekliyle sunar. Bu nedenle, direk veya dolaylı, ek bir garanti sunmaz.
21.3 Zararın Tazmini
Müşteri olarak, 12Dakika İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ. ve 12Dakika Ekibi’nin, bu kullanım koşullarının ihlali nedeniyle yapmış olduğunuz bir başvurudan kaynaklanan avukat giderleri de dahil olmak üzere, ‘Sorumluluğun Sınırlanması’ kapsamındaki tüm sorunluluklardan zarar görmeyeceğine dair peşinen taahhüt vermiş sayılırsınız. Buna ek olarak, üçüncü-taraf kişi veya organizasyonlarca, siz veya şifrenizle hesabınıza erişim sahibi olan herhangi bir kişi tarafından gerçekleştirilmiş, bu kullanım koşulları dahil olmak üzere herhangi bir kanuni ihlal nedeniyle yapılan başvurularda da, avukat giderleri dahil olmak üzere tüm maddi ve manevi kayıplardan 12Dakika İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ. ve 12Dakika Ekibi’nin zarar görmeyeceğine dair peşinen taahhüt vermiş sayılırsınız.
21.4 Avukat Giderleri
Eğer 12Dakika İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ. tarafından, tarafınıza kullanım koşullarının ihlali sebebiyle bir dava açılırsa, haksızlığın telafisi ya da doğan hasar nedeniyle hak edilmiş haklar kapsamında, avukat giderlerini makul seviyede olmak kaydıyla talep etme hakkı saklı tutulur.

Bültene

Abone Olun

Heyecan verici etkinlikleri kaçırmayın!
Her geçen gün büyüyen yerel ve global pazarlarda yerinizi almak için sınırlı katılıma sahip etkinlik duyurularından ve güncel gelişmelerden haberdar olun.

Copyright © 2022 Oniki – Verimlilik ve Fayda Odaklı Yeni Nesil Etkinlik