Sıkça Sorulan Sorular - Oniki

Sık Sorulan Sorular

Kullanıcılarımızın daha önce sıkça sorduğu soruları inceleyerek aradığınız sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Etkinliklerimize katılabilmek için, katılmak istediğiniz etkinliğin başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Sizleri seçkin ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir katılımcı kitlesi ile buluşturabilmek için bu formu detaylı bir şekilde doldurmanız çok önemlidir.

Fiziksel olarak etkinliğimize katılmak amacıyla yaptığınız başvuru değerlendirildikten sonra etkinlik kriterlerine bağlı olarak fiziksel ya da online katılabilme opsiyonları size sunulacaktır. Bu doğrultuda tercihinizi yaparak kayıt sürecinizi tamamlayabilir ve biletinizi alabilirsiniz. Etkinliğe online olarak katılmak isterseniz de doğrudan etkinliğin başvuru formunu doldurarak kayıt sürecine devam edebilirsiniz.

Etkinliklerimiz ücretlidir. Zaman ve nakit açısından büyük kayıplar yaşanılan etkinliklere veda etmek, seçkin ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir katılımcı kitlesi ile bir araya gelmek ve Oniki’nin özel olarak geliştirdiği yapay zeka teknolojisinden yararlanarak eşsiz bir konferans + networking + eğlence konseptini deneyimlemek için biletinizi tükenmeden alınız.

Evet. Özellikle fiziksel etkinliklerimizde mekan ve etkinlik konseptine bağlı olarak katılımcı ve sponsor firma sayısında sınırlamalar bulunmaktadır. Bu yüzden acele edin, biletler tükenmeden hemen yerinizi ayırtın.

Sayısız avantajın birkaçından şu şekilde bahsedebiliriz.

  1. Oniki, kendine has konseptiyle katılımcılarımıza yeni nesil bir etkinlik deneyimi için fırsatlar sunuyor. Hibrit konseptimizde katılımcılar fiziksel ya da online bir şekilde etkinliklerimizde yer alabilirler. Söz konusu etkinliklerimizde ihtiyaçlarınıza ya da çözümlerinize uyumlu seçkin bir kitle ile buluşacaksınız.
  2. Yapay zeka teknolojimiz sayesinde en doğru kişilerle networking yapma şansını yakalayacaksınız.
  3. Uzun ve sıkıcı sunumlar dinlemekten uzak, ihtiyaçlarınıza hitap eden, sonuç odaklı çözümlerle bir araya gelecek ve çeşitli hediyeler kazanma şansına sahip olacaksınız. Firmaların size özel indirimleri haricinde, eğlence konsepti ve birçok sürprizle de günün tadını çıkaracaksınız.
  4. Kısacası bir etkinlikten beklediğiniz maksimum fayda ve verimi, zamandan ve nakitten tasarruf ederek elde etmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Sponsorlarımıza yönelik avantajlar ve süreçler hakkında detaylı bilgi için sayfanın en başında bulunan “Sponsorluk” sekmesine göz atabilir, iletişim bölümünden doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

Oniki konseptinin en önemli avantajlarından biri de sizi doğrudan potansiyel müşterilerinizle ve ilgili bir hedef kitle ile bir araya getirmesidir. Ön başvuru formları ve yapay zeka destekli B2B eşleşmeleri sayesinde belki de, 12 ay içinde tanışabileceğiniz 12 doğru kişi ile sadece 1 günde tanışabilirsiniz.

Evet. Geliştirdiğimiz yapay zeka destekli Oniki algoritmaları sizi, size ve işinize maksimum faydayı sağlayabilecek en doğru 12 kişi ile tanıştıracaktır. Bu 12 kişi ile masalarımızda 6’şar dakikalık görüşmeler yaparak işinize dönük maksimum faydayı sağlayacaksınız.

İster katılımcı ister sponsor olun, bu özel tanışma seanslarında firmanızı ve çözümünüzü potansiyel müşteri ve iş ortaklarınıza tanıtabilirsiniz.

Oniki, uzman yazılım ekibiyle birlikte bir yıllık çalışmanın sonucu etkinlik dünyasında fark yaratacak ve kendine özgü bir konsept ve yapay zeka destekli B2B eşleştirmeler yapan hibrit bir etkinlik teknolojisi geliştirmeyi başardı. Söz konusu teknolojimiz sayesinde etkinliklerimize katılım gösteren herkes, yapay zeka algoritmasına bağlı olarak en çok verim sağlayacağı kişilerle birebir networking yapma imkanı yakalıyor. Eşsiz konseptimiz ve teknolojimiz, katılımcılara ve sponsor firmalara doğru hamleler yapmalarını sağlayacak sayısız kolaylığı da beraberinde sunuyor. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, yapay zekanın gücünden faydalandığımız benzersiz ve rakipsiz konseptimiz, tüm katılımcılarımıza ve sponsorlarımıza kendilerinin de kullanabilecekleri üstün teknolojik avantajlar sunar. Oniki’nin özgün altyapısından faydalanarak temsil ettiğiniz şirketlerde ya da farklı konseptlerde etkinlikler düzenlemek için ‘İletişim’ sekmesinden ya da sosyal medya kanallarımızdan hemen bize ulaşabilirsiniz.

Oniki yeni nesil bir etkinlik platformudur. İlerleyen günlerde farklı sektör ve konu başlıkları ile birçok etkinliğe katılabilir, ya da kendi düzenleyeceğiniz etkinliklerde Oniki platformunun avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için İletişim sekmesinden bizimle temasa geçmeniz yeterlidir.

Etkinliklerimizle ilgili en güncel duyurulara, sektörel gelişmelere ve önemli bilgilere sosyal medya kanallarımız ve web sitemizin yanı sıra, mail bültenimize abone olarak anında ulaşabilirsiniz. Sayfanın en altında yer alan bölümden bültene aboneliğinizi gerçekleştirebilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Heyecan verici etkinlikleri kaçırmayın!

Sınırlı katılıma sahip etkinlik duyurularından ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için hemen bültenimize abone olun.