Fiziksel ve online olarak binlerce katılımcının yer alacağı E-ticaret ve E-ihracat Konferans Serisi'nde bize katılın!

Hayata geçireceğimiz yeni nesil, heyecan verici etkinliklerimiz ve sosyal medya platformları için oluşturduğumuz içerikler sayesinde E-ticaret ve E-ihracat alanlarında en iyi çözümleri üreten firmaları, bu çözümlere ihtiyaç duyan KOBİ, marka ve girişimler ile bir araya getiriyoruz.

E-ticaret ve E-ihracat dünyasının kalbinin atacağı etkinliklerimiz, sponsorlar için benzersiz ayrıcalıklar sunuyor.

Yanlış Etkinliklerle
Zaman Kaybetmeye Son

Katılımcıların az sayıda ve ilgisiz olduğu salonlarda yer alarak hem zaman hem para kaybetmeye Oniki ile son verebilirsiniz.

Çözümlerinizi yanlış kitlelere ve hızla boşalan salonlara anlattığınız, stant ziyaretlerinin ve marka görünürlüğünün yetersiz kaldığı verimsiz etkinliklere, yenilikçi Oniki konsepti ile tamamen veda edebilirsiniz.

Hedef Kitleye Ulaşmanın
En Kolay Yolu

Binlerce ön başvuru arasından potansiyeli en yüksek katılımcıların belirlendiği fiziksel etkinlik ve dünyanın her yerinden yüzlerce kişinin katılacağı online etkinlik sayesinde hedef kitlenize zahmetsizce ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yalnızca mevcut etkinlikler ile değil, potansiyeli yüksek illere ilişkin analizlerimiz doğrultusunda yaklaşan etkinliklerle de tüm Türkiye'ye erişebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Potansiyel Müşteriler ve
Öncü Firmalar Bir Arada

Etkinliklerde yer alarak sadece potansiyel müşterilerinize değil, doğru iş birliktelikleri yapabileceğiniz yeni kurumlara da ulaşabilirsiniz. vBöylece çözümlerinizin tanıtımını ve ihtiyacınız olan çözümlerin keşfini eş zamanlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sektörün Kalbi
Bu
Etkinlikte Atacak

İletişim Formu

    Kişisel verileriniz,Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni , Üyelik Sözleşmesi'ni, Rıza Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

    En İyi Sonuç için
    Oniki Mobil Uygulaması

    Etkinlik akışını takip etmek, sunum sonrası soruları yanıtlandırmak, geri bildirimde bulunmak, networking masalarına yapılan yönlendirmeleri görüntülemek ve tanışmaları puanlamak için kullanılan Oniki mobil uygulaması sayesinde ekibinizin performansını takip edebilirsiniz.

    Katılımcıların yanı sıra firmalara da önemli avantajlar ve kolaylıklar sağlayan Oniki uygulaması ile etkinlikten maksimum verim elde edebilirsiniz.