MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ - Oniki

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

İçindekiler

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

MADDE -1: TARAFLAR

SATICI

Satıcı İsim/ Unvan: Mgs Software Bilgisayar Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

 (bundan böyle Satıcı diye adlandırılacaktır)

Satıcının Açık Adresi: İkitelli OSB Mahallesi, YTÜ Teknopark Sokak, No:1, D:101, 34490 Başakşehir İstanbul

Satıcının Telefonu: 0561 611 30 29

Satıcı Mersis No:

Satıcı e-posta adresi: [email protected]

ALICI

Adı Soyadı:  (bundan böyle Alıcı diye adlandırılacaktır)

Adresi:

Telefon:

e-posta:

 

MADDE -2: SÖZLEŞMENİN KONUSU 

 

İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi (“Sözleşme”) 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun (“Kanun”) ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’ne uygun olarak düzenlenmiştir. İşbu Sözleşme’nin tarafları işbu Sözleşme tahtında Kanun’dan ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nden kaynaklanan yükümlülük ve sorumluluklarını bildiklerini ve anladıklarını kabul ve beyan taahhüt ederler.

 

İşbu Sözleşme’nin konusunu; Alıcı’nın www.oniki.net alan adlı web sitesinden (“Websitesi”), Satıcı’ya ait mal veya hizmet olarak etkinlik bileti satın alınmasına yönelik elektronik olarak sipariş verdiği, Sözleşme’de belirtilen niteliklere sahip mal veya hizmeti olan etkinlik bileti satışı ve teslimi ile ilgili olarak Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesini oluşturur.

 

MADDE -3: ALINAN HİZMET ve ÖDEME ŞEKLİ

 

ALICI, işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde (“Sözleşme”) belirtilen ve www.oniki.net internet sayfası üzerinden seçeceği bir ya da birden fazla hizmet satın alabilmektedir. 

ALICI’ nın alacağı hizmetin özellikleri ve kullanım koşulları www.oniki.net internet sayfası ve planda uygulamasının içinde belirtilmektedir.

ALICI satın alacağı hizmetin ücretini banka veya kredi kartıyla, SATICI’ nın anlaşmış olduğu elektronik ödeme sağlayıcısı ile internet sayfası üzerinden yapacaktır.

 

MADDE -4: CAYMA HAKKI VE İADELER

Uygulama, doğrudan ALICI tarafından internet üzerinden indirildiğinden ALICI’ nın dilediği zaman Uygulama’dan ayrılarak veya Uygulama’yı mobil cihazından hesabını silip kaldırarak vazgeçme hakkı bulunmaktadır.

Uygulama içi satın almalar için kullanıcının cayma hakkı ALICI’nın talep etmesi halinde SATICI tarafından hesabına iadesi yapılacaktır.

ALICI, bu sözleşmeyi onaylamasını takip eden 14 gün içinde cayma hakkını kullanabilir. SATICI, 14 günden sonra hizmeti iptal etmesi durumunda herhangi bir para iadesi talep edemeyeceğini kabul ve taahhüt eder. Cayma hakkının kullanılmasını takip eden 14 gün içinde Hizmet bedeli ALICI’ya iade edilir.

İadeler satın alma yapılırken kullanılan ödeme yöntemine göre yapılır. İade işlemi SATICI tarafından yapıldıktan sonra ilgili ödeme sistemi sağlayıcısı tarafından işleme alınması zaman alabilir. SATICI’ya bu gecikmelerden dolayı sorumluluk yüklenemez.

 

MADDE – 5: KİŞİSEL VERİLERİN KULLANIMI

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat çerçevesinde kişisel, eğitsel, sistem kullanım verilerinizi ve diğer bilgilerinizi SATICI, güvenliğinizi ihlal etmeden değerlendirebilir, analiz edebilir, gerektiğinde üçüncü kişilerle paylaşabilir ve bu verileri kullanım değerlendirme uygulamalarında ve pazarlamada kullanabilir, kendi yükümlülüğünü ifa etmek ve bazı istatistiki değerlendirmeler için anonim olarak, bir veri tabanı üzerinde tasnif edip süresiz olarak muhafaza edebilir. Ürünün kişiye özel hizmet verebilmesi için üyelik kaydı sırasında Profil Fotoğrafı, Ad Soyad, Telefon, Email, TC Kimlik Numarası, Şirket İsmi, Ünvan bilgilerinizin alınması gereklidir. Bu bilgiler olmadan dijital içeriğe erişim sağlamanız mümkün değildir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlanan Gizlilik Politikasi ve Kullanım Koşulları Metinlerine www.oniki.net internet sayfası üzerinden ve uygulama içerisinden erişilebilir.

 

MADDE – 6: YETKİLİ MAHKEME

İşbu Sözleşme’den doğan veya işbu Sözleşme ile ilgili olan uyuşmazlıkarda ALICI, ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyeti’ne veya Tüketici Mahkemesi’ne başvurabilir.

 

MADDE -7: YÜRÜRLÜK

İşbu Sözleşme, ALICI tarafından okunarak elektronik ortamda onaylandığı takdirde tüm hüküm ve koşullarıyla yürürlüğe girecektir. ALICI, bu hususu bilerek Sözleşme’yi okumuş ve onaylamıştır.

İşbu Sözleşme’nin bir örneği, 1. Maddede ALICI tarafında yer alan e-posta adresine ALICI tarafından muhafaza edilmek üzere otomatik olarak gönderilecektir.

 

Heyecan verici etkinlikleri kaçırmayın!

Sınırlı katılıma sahip etkinlik duyurularından ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için hemen bültenimize abone olun.

mobile-header-alani

Sponsorluk Teklifi

Teklif detayları e-posta adresinize gönderilecektir.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.