Etkinlik Yazılımı - Kurumsal Etkinlik Yönetim Yazılımı - Oniki

Etkinlik Yazılımı

Online veya Hibrit Etkinlik Düzenleyin! Yalnızca webinar özellikleriyle yetinmeyin!

online etkinlik yazilimi
riding scooter

Yüksek Verim

Eşsiz konseptimiz, teknolojimiz ve network imkânlarımız sayesinde ihtiyaçlarınıza hitap eden sonuç odaklı çözümlere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede maksimum fayda ve verimi elde edebilirsiniz.

diamond

Network Oluşturma

Birbirinden verimli geçen etkinliklerimize katılabilir ve Oniki'nin uzman yazılım ekibi tarafından geliştirilen yapay zekâ teknolojisi sayesinde size en uygun kişilerle network oluşturma fırsatı yakalayabilirsiniz.

planet

Hibrit Model

Dünyanın neresinde olursanız olun, hibrit model sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik olan seçkin katılımcı kitlesi ile bir araya gelme fırsatı elde edebilirsiniz.

Etkinlik Yazılımımızın Kullanım Alanları

Kurumsal Etkinlik Hakkında Her ŞeyOniki, yapay zekâ teknolojisine sahip yeni nesil bir etkinlik platformudur. E-ticaret ve e-ihracat gibi birçok farklı konuda bir araya gelerek hem kendiniz hem de şirketiniz için gelişmeler sağlayabilirsiniz.

KongreOniki'nin düzenlediği kongreler sayesinde bir konu özelinde uzmanlaşmış konuşmacılarla tanışabilir, o konuya dair bilginizi en doğru şekilde artırabilirsiniz. Böylece iş dünyasındaki önemli gelişmeleri, alanında yetkin kişilerden dinleme şansı yakalarsınız.

B2B MatchingOniki konseptinin ve yapay zekâ destekli teknolojisinin en önemli avantajlarından biri de sizi potansiyel müşterilerinizle ve ilgili bir hedef kitle ile bir araya getirmesidir. Bu teknoloji sayesinde en doğru B2B eşleşmeleri yapabilir, işinize maksimum faydayı sağlayabilecek en doğru 12 kişi ile tanışabilirsiniz.

Tanışma OrganizasyonlarıE-ticaret ve e-ihracat alanlarında en güncel ve doğru bilgilere sahip olmak için Oniki'nin tanışma organizasyonlarına katılabilirsiniz. Ayrıca özel tanışma seanslarını tercih ederek işinizi ve çevrenizi büyütebilir, ardından bu görüşmeleri onaylayabilir ve puanlayabilirsiniz.

Etkinlik yazılımımız hakkında
merak edilen sorular

Eğer hala sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlik yazılımı, Oniki’nin uzman yazılım ekibi tarafından geliştirilmiştir. Katılımcılara etkinlik öncesinde bazı sorular sorulur ve bunlara verdikleri yanıtlar çerçevesinde her bir katılımcı belli etiketler alır. Ardından bu etiketlerin eşleşme puanları hesaplanır, sonrasında ise en doğru eşleşmelerin kimler arasında olabileceği değerlendirilir. Böylece ihtiyacınız olan en özel kişilerle kolayca iletişim kurabilmenize imkân tanınır.

Etkinlik yazılımının avantajları arasında hibrit etkinliklere olanak sunması vardır. Bu sayede nerede olursanız olun, etkinliklerimize katılabilir ve gelişme sağlayabilirsiniz. Etkinlik yazılımı, sizin veya şirketiniz için en doğru adımların neler olacağını değerlendirerek maksimum verim sağlayan çözümler sunar. Ayrıca bu yazılım aracılığıyla tanıdıklarınızı işaretleyerek algoritmayı yönlendirebilir ve tanımadığınız insanlarla network kurmayı garanti edebilirsiniz. Tanışma seansı sonrasında ise karşı tarafın tüm bilgilerine kolayca ulaşabilir ve iletişiminizi kalıcı bir hâle getirebilirsiniz.

Oniki’nin mobil uygulaması sayesinde etkinlik yazılımını istediğiniz an kolayca kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde Check In yaptıktan sonra sunumları izleyebilir ve en doğru eşleşmelerin sağlandığı algoritmaya dâhil olabilirsiniz.