2024 Yılının En İyi Netflix Filmleri - Oniki

En İyi Netflix Filmleri

En İyi Netflix Filmleri

İçindekiler

En iyi Netflix filmleri, film izlemeyi sevenler için özel olarak derlenmesi gereken bir kategoridir. Netflix içerisinde pek çok kategoride binlerce film içeriği bulunur. Kategoriler arasında gezinirken yılın Netflix en iyi filmlerini bulmak veya keşfetmek oldukça zorlu bir süreçtir.

Oniki, modern B2B Matchmaking etkinliği ile zaman zengini olmayı vaad ederken film bulmak için boşuna zaman harcamanıza müsaade eder mi? Geri döndürülemez bir hazine olan zamanı, en etkili şekilde kullanmak için yılın en iyi olarak öne çıkan Netflix film listesine göz atmanızı öneririz.

2024 Yılının En İyi Netflix Filmleri

 • Fair Play Netflix Filmi
 • Reptile Netflix Filmi
 • Acı Reçete Netflix Filmi
 • AKA Netflix Filmi
 • Hunger Netflix Filmi
 • Still Time Netflix Filmi
 • Nowhere Netflix Filmi
 • Locked In Netflix Filmi
 • Heart of Stone Netflix Filmi
 • Jung E Netflix Filmi

Fair Play – IMDb 6.4

Fair Play filmi, çalıştıkları ‘fon koruma’ şirketinde birbirlerine tutkulu bir şekilde aşık olan genç bir çiftin hikayesini anlatmaktadır. Başlangıçta her şey yolunda giderken, kadın karakterin iş hayatında elde ettiği terfi, ilişkilerinde beklenmedik bir dönüşüme yol açar. Bu noktadan sonra, çiftin arasındaki dengeyi korumak ve ilişkilerini sürdürmek için verdikleri mücadele izleyiciyi derin düşüncelere sevk etmektedir.

Oniki Sponsorluk

SPONSORLU

Reptile – IMDb 6.8

En iyi Netflix filmlerinde yer alan Reptile filmi, genç bir emlakçının vahşice öldürülmesiyle başlayan olaylar silsilesini takip eden bir dedektifin hikayesini anlatmaktadır. Dedektif, bu karanlık dünyaya giriş yaptıktan sonra karmaşık ve tehlikeli bir suç örgüsünün içine çekilir. Film, uzun süresine rağmen izleyiciyi hiç sıkmayan akıcı bir kurgu sunar. Muhteşem oyunculuklar, akıcı bir senaryo ve etkileyici çekim teknikleriyle izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatır.

Acı Reçete – IMDb 6.5

Acı Recete Netflix filmi, hayatta kalmak için mücadele veren ve aynı zamanda hasta kızını büyütmek zorunda olan bir eğlence sektörü çalışanının hikayesine odaklanmaktadır. Ana karakter, bir gün karşılaştığı bir adam sayesinde iş hayatında farklı fırsatlar keşfeder. Bu keşif, onun kariyerini ve yaşamını derinden etkiler. Film, Amerika’daki ilaç sektöründeki olaylara odaklanarak, Dopesick dizisinde ele alınan konulara benzer bir perspektif sunuyor.

AKA – IMDb 6.6

Netflix Fransa’nın orijinal yapımı olan AKA veya diğer adıyla kimdim ben filmi, disiplinli ve yetenekli bir gizli operasyon ajanının suç dünyasına sızma sürecini ve ardından gelişen olayları anlatmaktadır. Ajan, görev adamı olarak bilinen bir profesyonel olarak, suç örgütünün içine girer ve bu süreçte örgüt liderinin küçük oğluyla beklenmedik bir duygusal bağ kurar. Film, bu karmaşık ilişki ve içinde bulunduğu suç dünyasının içerisinde yaşanan çatışmaları ve entrikaları izleyicilere aktarmaktadır.

Hunger – IMDb 6.6

Film, mahalle arasında küçük bir aile lokantasını işletmeye çalışan 20’li yaşlardaki yetenekli bir genç kızın hikayesine odaklanlanmaktadır. Küçük kız kendisini aniden ünlü bir şefin mutfak ekibinde bulur. Yeteneklerini kanıtlamak için çaba harcarken, aynı zamanda ünlü şefin sert disiplinine karşı koymak zorunda kalır. Bu süreçte, genç kızın kendi özgünlüğünü korumak ve aile lokantasını geliştirmek için verdiği mücadele filmde merkezi bir tema olarak işlenmektedir.

Still Time – IMDb 6.6

Aile veya sevgili ile izlemelik en iyi Netflix filmi olan Still Time, işkolik bir aile babasının bir doğum günü partisinde yaşadığı zamanda atlama olayını konu ediniyor. Adamımızın bir günde bir yıl yaşamaya başlamasıyla birlikte önce şaşkınlık yaşar. Ancak sonrasında hayatının bazı yönlerini sorgulamaya başlar. Film, hafif bir hikaye olmasına rağmen izleyiciyi içine çekerek yaşamın anlamı, aile ilişkileri, sevgi ve zamanda yolculuk gibi temalar üzerine düşündürüyor.

Nowhere – IMDb 6.3

Netflix hayatta kalma konulu en iyi filmlerden olan Nowhere, baskıcı ve harap bir totaliter ülkeden kaçmaya çalışan genç bir hamile kadının yaşadığı çaresizliği ve umutsuzluğu ele alıyor. Kaçışı sırasında denizin ortasında sürüklenen bir konteynere hapsolan kadın, fiziksel ve duygusal olarak zorlu bir hayatta kalma mücadelesi vermek zorunda kalır. Yalnızlık, korku ve belirsizlikle başa çıkmaya çalışırken aynı zamanda çocuğunu da korumak için elinden geleni yapar.

Locked In – IMDb 5.1

Film geçimini sağlamak için zorlu mücadeleler veren Maggie’nin hikayesine odaklanıyor. Maggie, hayatını sürdürmek için bir depoda çalışmaktadır. Ancak bir gün, patronu ve iki suçlu arasında yapılan karanlık bir anlaşmanın şahidi olur. Bu olayın ardından Maggie, hayatı bir anda değişir. Patronunu öldüren iki suçlu, depoda gizlenmiş olan çalıntı elmasları bulmak için arama yaparken, aynı zamanda Maggie’yi de rehin alır.

Oniki Sponsorluk

SPONSORLU

Heart of Stone – IMDb 5.7

En iyi Netflix filmleri arasında görülen Heart of Stone filmi, dünyayı tehdit eden büyük bir tehlikeyi önlemekle görevli olan uluslararası bir istihbarat ajanının hikayesini anlatıyor. Ajan, adına çalıştığı gizemli barışı koruma örgütünün en kıymetli ve aynı zamanda en tehlikeli silahının, bir hacker tarafından çalınma tehdidi altında olduğunu öğrenir. Görevi, bu önemli silahın yanlış ellerde kullanılmasını engellemek ve dünyayı büyük bir felaketten korumaktır.

Jung E – IMDb 6.4

Yakın bir gelecekteki kıyamet sonrası dünyada, bir yapay zeka laboratuvarındaki araştırmacı, annesinin kahraman bir asker olduğu dönemlerden kalma beynini klonlama projesine başlar. Amacı, iç savaşın getirdiği kaosu sonlandırmak ve annesinin kahramanlığına dayanan yeni bir umut ışığı yaratmaktır.

2024 Yılının Netflix’te En Çok İzlenen Filmleri

Netflix, her sene en iyi filmleri film dünyasına sunarak en eğlenceli zamanları izleyicilere sunmaktadır. Kalite düzeyinin giderek arttığı veya azaldığı tartışılsa da bazı filmlerin gerek sosyal medyada gündem olması gerekse de senaryoları ile en çok izlenenler arasına girmeyi başarmaktadır.

2024 yılında Netflix içerisinde en çok izlenen filmler.

 • Awareness
 • Gran Turismo
 • Reptile
 • Paradise
 • A Beautiful Life

IMDb’ye göre 2024 yılında en yüksek puanı alan ve en çok izlenen Netflix filmleri; AKA; Hunger, Paradise, Reptile, Pain Hustlers ve Nowhere’dir. Dram, komedi, aksiyon veya korku türündeki bu filmler, Netflix platformunda bulunabilecek en iyi ve güncel filmlerdir.

Oniki Sponsorluk

SPONSORLU

Heyecan verici etkinlikleri kaçırmayın!

Sınırlı katılıma sahip etkinlik duyurularından ve güncel gelişmelerden haberdar olmak için hemen bültenimize abone olun.

mobile-header-alani

Sponsorluk Teklifi

Teklif detayları e-posta adresinize gönderilecektir.

Error: Contact form not found.

Error: Contact form not found.