Online olarak satılabilecek ürün ya da hizmetleriniz varsa, 

E-ticarete veya E-ihracata başlamak ya da bu alanlardaki işlerinizi büyütmek istiyorsanız,

Pazarlama bütçesine ve ekibe sahip olduğunuz halde bunları en verimli şekilde nasıl yöneteceğinizi bilmiyorsanız,

E-ticaret ve E-ihracata yönelik çözümler üretmiş ve bu çözümleri doğru kişiler ile doğrudan buluşturmayı arzuluyorsanız,

Ve şimdiye kadar katıldığınız etkinliklerden aradığınız verimi ve faydayı bulamadıysanız,

Bu Etkinlikte Mutlaka Yerinizi Almalısınız!

Online olarak satılabilecek ürün ya da hizmetleriniz varsa,

E-ticarete veya E-ihracata başlamak ya da bu alanlardaki işlerinizi büyütmek istiyorsanız,

Pazarlama bütçesine ve ekibe sahip olduğunuz halde bunları en verimli şekilde nasıl yöneteceğinizi bilmiyorsanız,

E-ticaret ve E-ihracata yönelik çözümler üretmiş ve bu çözümleri doğru kişiler ile doğrudan buluşturmayı arzuluyorsanız,

Ve şimdiye kadar katıldığınız etkinliklerden aradığınız verimi ve faydayı bulamadıysanız,

Bu Etkinlikte Mutlaka Yerinizi Almalısınız!

E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı
E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı
20 Haziran Pazartesi, 2022
13:30

1. Oturum

Katılımcıların Oniki uygulaması aracılığıyla numaralandırılmış özel masalara yönlendirildiği fiziksel etkinlik,
3 dakika ile sınıflandırılan açılış konuşması ile başlar. Oniki uygulaması sayesinde her tanışma seansının
farklı bir masada geçmesi sağlanan etkinliğin bu bölümde toplamda her biri 12 dakikalık 4 sunum ve 6 özel tanışma seansı
gerçekleşir.
📌Açılış
Ziya Kızıltan - Oniki Kurucu Ortağı & CEO
İrem Nur Akgün - Oniki İçerik Pazarlama Uzmanı
📌Açılış Konuşmaları
Aykut Seyrek - Teknolojik Grup Başkanı
Burhan Eliaçık - TÖDEB Başkanı
Hakan Çevikoğlu - ETİD YK Başkan Yardımcısı / PttAvm - CEO
Utku Ayyarkın - Aras Kargo / Genel Müdür
📌Oryantasyon
Ziya Kızıltan - Oniki Kurucu Ortağı & CEO
📌1. Oturum
Cem Oğuz - Aras Kargo / Operasyon Genel Müdür Yard.
B2B Eşleşme 1
B2B Eşleşme 2
Cenap Doğru - Papara / Partner & COO
B2B Eşleşme 3
B2B Eşleşme 4
İsa Korkmaz - Navlungo / CEO & Co-Founder
B2B Eşleşme 5
B2B Eşleşme 6
Erhun Öçal - Uyumsoft / Bulut Hizmetleri Genel Müdürü

16:00

Deneyim Odaklı Kahve Molası

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

90 Dakikadan uzun süren kahve molaları yeni isimlerle tanışmak ve önemli iş bağlantıları kurmak için idealdir. Zengin ikramların sunulduğu kahve molalarında Oniki uygulaması kullanarak stant ziyaretleri yapılır, yeni kişilerle tanışma seansları başlatılır ve puanlar kazanılır.

17:00

2. Oturum

İlk bölümde olduğu gibi sunumlar sonrasında Oniki uygulaması aracılığıyla sorular cevaplandırılır ve puanlar kazanılır, yine uygulama yönlendirmesiyle ilgili masalara gidilerek özel tanışma seanslarına katılınır. Böylece bu bölümün sonunda 12 güncel sunumu en verimli şekilde dinlemiş olmanız ve sunacağı faydalarla sizin için en doğru 12 kişi ile tanışmış olmanız sağlanır.

📌2. Oturum
Anıl Gökçen Körpınar - WorqCompany Kurucu Ortağı
Emrah Pamuk - Digital Exchange CO-Founder & CEO
B2B Eşleşme 7
B2B Eşleşme 8
Mehmet Erdemi - Exporgin / COO
Rıdvan Mücahit Baykaldı - Prepshipping LLC Operation Manager
B2B Eşleşme 9
B2B Eşleşme 10
Kubilay Gençkan -Alibaba.com Türkiye İş Geliştirme Müdürü
Onur Demirel - Sky Accounting / Turkey Country Manager
B2B Eşleşme 11
B2B Eşleşme 12

19:30

Ödül Töreni, Eğlence ve Kapanış

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Etkinlik sonunda Oniki uygulamasını kullanarak en çok puan biriktiren 12 kişi, sahnede yer alan 12 özel hediyeden birini kazanır. Hemen sonrasında müzik ve eğlence dolu mini parti başlar, dileyenler yorgunluk ve stres atarken dileyenler stant ziyaretlerine ve yeni tanışmalara devam eder.

Ana Sponsorlar

aras_kargo_200_300

Elmas Sponsorlar

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Destekleyenler

Konuşmacılar

Utku Ayyarkın
Aras Kargo / Genel Müdür
Hakan Çevikoğlu
ETİD YK Başkan Yardımcısı / PttAvm - CEO
Burhan Eliaçık
TÖDEB Başkanı
Aykut Seyrek
Teknolojik Grup Başkanı
Ziya Kızıltan
Oniki Kurucu Ortağı & CEO
İrem Nur Akgün
Oniki İçerik Pazarlama Uzmanı
Cem Oğuz
Aras Kargo / Operasyon Genel Müdür Yard.
Cenap Doğru
Papara / Partner & COO
İsa Korkmaz
Navlungo / CEO & Co-Founder
Erhun Öçal
Uyumsoft / Bulut Hizmetleri Genel Müdürü
Anıl G. Körpınar
WorqCompany Kurucu Ortağı
Emrah Pamuk
Digital Exchange CO-Founder & CEO
Mehmet Erdemi
Exporgin / COO
Rıdvan M.Baykaldı
Prepshipping LLC Operation Manager
Kubilay Gençkan
Alibaba.com Türkiye İş Geliştirme Müdürü
Onur Demirel
Sky Accounting / Turkey Country Manager

Bazı Katılımcılarımız

Katılımcılar

Cem Oğuz

Aras Kargo / Operasyon Genel Müdür Yard.

Katılımcılar

Etkinliklerimize katılabilmek için, katılmak istediğiniz etkinliğin başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Sizleri seçkin ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir katılımcı kitlesi ile buluşturabilmek için bu formu detaylı bir şekilde doldurmanız çok önemlidir. 
Fiziksel olarak etkinliğimize katılmak amacıyla yaptığınız başvuru değerlendirildikten sonra etkinlik kriterlerine bağlı olarak fiziksel ya da online katılabilme opsiyonları size sunulacaktır. Bu doğrultuda tercihinizi yaparak kayıt sürecinizi tamamlayabilir ve biletinizi alabilirsiniz. Etkinliğe online olarak katılmak isterseniz de doğrudan etkinliğin başvuru formunu doldurarak kayıt sürecine devam edebilirsiniz.

Etkinliklerimiz ücretlidir. Zaman ve nakit açısından büyük kayıplar yaşanılan etkinliklere veda etmek, seçkin ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir katılımcı kitlesi ile bir araya gelmek ve Oniki’nin özel olarak geliştirdiği yapay zeka teknolojisinden yararlanarak eşsiz bir konferans + networking + eğlence konseptini deneyimlemek için biletinizi tükenmeden alınız.

Evet. Özellikle fiziksel etkinliklerimizde mekan ve etkinlik konseptine bağlı olarak katılımcı ve sponsor firma sayısında sınırlamalar bulunmaktadır. Bu yüzden acele edin, biletler tükenmeden hemen yerinizi ayırtın.

Sayısız avantajın birkaçından şu şekilde bahsedebiliriz. 

  1. Oniki, kendine has konseptiyle katılımcılarımıza yeni nesil bir etkinlik deneyimi için fırsatlar sunuyor. Hibrit konseptimizde katılımcılar fiziksel ya da online bir şekilde etkinliklerimizde yer alabilirler. Söz konusu etkinliklerimizde ihtiyaçlarınıza ya da çözümlerinize uyumlu seçkin bir kitle ile buluşacaksınız. 
  2. Yapay zeka teknolojimiz sayesinde en doğru kişilerle networking yapma şansını yakalayacaksınız. 
  3. Uzun ve sıkıcı sunumlar dinlemekten uzak, ihtiyaçlarınıza hitap eden, sonuç odaklı çözümlerle bir araya gelecek ve çeşitli hediyeler kazanma şansına sahip olacaksınız. Firmaların size özel indirimleri haricinde, eğlence konsepti ve birçok sürprizle de günün tadını çıkaracaksınız. 
  4. Kısacası bir etkinlikten beklediğiniz maksimum fayda ve verimi, zamandan ve nakitten tasarruf ederek elde etmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Sponsorlarımıza yönelik avantajlar ve süreçler hakkında detaylı bilgi için sayfanın en başında bulunan “Sponsorluk” sekmesine göz atabilir, iletişim bölümünden doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

Oniki konseptinin en önemli avantajlarından biri de sizi doğrudan potansiyel müşterilerinizle ve ilgili bir hedef kitle ile bir araya getirmesidir. Ön başvuru formları ve yapay zeka destekli B2B eşleşmeleri sayesinde belki de, 12 ay içinde tanışabileceğiniz 12 doğru kişi ile sadece 1 günde tanışabilirsiniz.

Evet. Geliştirdiğimiz yapay zeka destekli Oniki algoritmaları sizi, size ve işinize maksimum faydayı sağlayabilecek en doğru 12 kişi ile tanıştıracaktır. Bu 12 kişi ile masalarımızda 6’şar dakikalık görüşmeler yaparak işinize dönük maksimum faydayı sağlayacaksınız. 
İster katılımcı ister sponsor olun, bu özel tanışma seanslarında firmanızı ve çözümünüzü potansiyel müşteri ve iş ortaklarınıza tanıtabilirsiniz. 

Oniki, uzman yazılım ekibiyle birlikte bir yıllık çalışmanın sonucu etkinlik dünyasında fark yaratacak ve kendine özgü bir konsept ve yapay zeka destekli B2B eşleştirmeler yapan hibrit bir etkinlik teknolojisi geliştirmeyi başardı. Söz konusu teknolojimiz sayesinde etkinliklerimize katılım gösteren herkes, yapay zeka algoritmasına bağlı olarak en çok verim sağlayacağı kişilerle birebir networking yapma imkanı yakalıyor. Eşsiz konseptimiz ve teknolojimiz, katılımcılara ve sponsor firmalara doğru hamleler yapmalarını sağlayacak sayısız kolaylığı da beraberinde sunuyor. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet, yapay zekanın gücünden faydalandığımız benzersiz ve rakipsiz konseptimiz, tüm katılımcılarımıza ve sponsorlarımıza kendilerinin de kullanabilecekleri üstün teknolojik avantajlar sunar. Oniki’nin özgün altyapısından faydalanarak temsil ettiğiniz şirketlerde ya da farklı konseptlerde etkinlikler düzenlemek için ‘İletişim’ sekmesinden ya da sosyal medya kanallarımızdan hemen bize ulaşabilirsiniz.

Oniki yeni nesil bir etkinlik platformudur. İlerleyen günlerde farklı sektör ve konu başlıkları ile birçok etkinliğe katılabilir, ya da kendi düzenleyeceğiniz etkinliklerde Oniki platformunun avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için İletişim sekmesinden bizimle temasa geçmeniz yeterlidir.

Etkinliklerimizle ilgili en güncel duyurulara, sektörel gelişmelere ve önemli bilgilere sosyal medya kanallarımız ve web sitemizin yanı sıra, mail bültenimize abone olarak anında ulaşabilirsiniz. Sayfanın en altında yer alan bölümden bültene aboneliğinizi gerçekleştirebilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.